別荘 ラッツビア スペイン | Vakantiehuis*** in Arta max. 10 Persons

Vakantiehuis*** in Arta max. 10 Persons 

ID: BN1036091/564954
別荘 ラッツビア スペイン
別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン別荘 ラッツビア  スペイン

別荘
より  € 2,814.00 (≈ DOP  210,000) 
ES- ラッツビア
バレンシアナ共同体, スペイン

部屋
ベッドルーム5
エクストラ
テラスyes,テラス
設備
yes,スイミングプール スイミングプール
yes,ビーチへのアクセス ビーチへのアクセス
yes,エアコン エアコン
説明
Dit geweldige huisje met privézwembad in Artà biedt comfortabel plaats aan 10 personen.

De buitenkant is zeer ruim, ideaal om te genieten van de Mallorcaanse zon. Misschien heb je zin om een goed boek te lezen op de chill-out veranda? Het huis is omgeven door bergen en natuur, leuk voor lange wandelingen. Ga liggen op een van de tien ligstoelen en geniet van de zon. Neem een verfrissende duik in het overloopchloorzwembad van 4,5 tot 12 meter met een diepte van 1 tot 2,2 meter, terwijl u uitkijkt over het landschap. Het perceel is omheind en er zijn geen directe buren.
所在地
#アリカンテ #ラマリーナアルタ
In de natuur; Aan het water
Charmant dorpje Artà biedt alles wat u nodig heeft als zelfverzorger, zoals supermarkten en restaurants. Als u golft, vindt u in de omgeving verschillende golfbanen. Een rit van 15 minuten brengt u naar prachtige stranden zoals Cala Torta, Font Salada of Es Caló. U kunt ook een bezoek brengen aan de grotten van Artà, de kustplaats Cala Ratjada of het kasteel van Capdepera.

** Other distances:
- Golf course: 7 km
- ATM / cash dispenser: 1500 meter
距離
空港70 キロ
アロケーション
Surface area: 270m2
設備
De huiselijke zit-eetkamer met airconditioning, tv en open haard is de juiste plek om te lachen en te praten met familie en vrienden. Als u zin heeft om te koken, vindt u alles wat u nodig heeft in de volledig uitgeruste keuken met gasoven en gaskookplaat. U heeft toegang tot een wasruimte met wasmachine, strijkijzer, strijkplank en droger.

U kunt kiezen uit vijf slaapkamers met airconditioning. Een tweepersoonsslaapkamer met eigen douche/bad en een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden bevinden zich op de begane grond. De tweede badkamer op de begane grond heeft ook een douche. De overige drie slaapkamers bevinden zich op de eerste verdieping, allemaal met twee eenpersoonsbedden; twee met kast. Eén eenpersoonskamer heeft een badkamer en-suite met douche en ligbad. Verder is er op de eerste verdieping een aparte badkamer met ligbad en bidet.

Surface area: 270
用途
Possibility nearby / Möglichkeiten in der Nähe: Golfplaying
その他
<ul><li data-start="3282" data-end="3318"><p data-start="3284" data-end="3318">Huisdieren zijn niet toegestaan.

</li><li data-start="3319" data-end="3362"><p data-start="3321" data-end="3362">Het houden van evenementen is verboden.

</li><li data-start="3363" data-end="3407"><p data-start="3365" data-end="3407">Er is buitenparkeerplaats voor 2 auto's.

</li><li data-start="3408" data-end="3471"><p data-start="3410" data-end="3471">U moet het borgbedrag bij aankomst aan de eigenaar betalen.

</li><li data-start="3472" data-end="3533"><p data-start="3474" data-end="3533">Let op: jongerengroepen en feestjes zijn niet toegestaan.

</li><li data-start="3534" data-end="3897"><p data-start="3536" data-end="3897">De Ecotasa (toeristenbelasting) moet bij het inchecken contant ter plaatse worden betaald. Het bedrag varieert tussen €0,55 per nacht per gast in het laagseizoen en €2,20 per nacht per gast in het hoogseizoen. Vanaf de 9e dag van uw verblijf wordt de belasting met de helft verminderd. Alle gasten moeten de Ecotasa betalen, behalve kinderen onder de 16 jaar.

</li></ul>
rss feed  Digg.com Folkd Reddit Linkarena

表示

load data