-
10x Élő a oldalon. Vorort
Élő a oldalon. Vorort. A reedb.com oldalon nagy választékban találsz Élő a oldalon. Vorort típusú ingatlanokat bérlés vagy vásárlás céljából.
-
Wohnliegenschaft Lebring - Zwangsversteigerung
Dupla / Sorházak Árverés: becsült érték, piaci érték
Föld 891.00 m²
€ 816 0008403 Lebring
/Ausztria -
Eigentumswohnung - Zwangsversteigerung
Lapos Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 80.82 m²
€ 142 0008435 Landscha an der Mur
/AusztriaRelevancia:(73.3 %)
Distanz: Mosenberg Bundesland Steiermark (AT) ca. 16 km -
Wohnhaus - Zwangsversteigerung
Dupla / Sorházak Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 224.12 m²
Föld 2219.00 m²
€ 343 0008423 Perbersdorf
/AusztriaRelevancia:(75.6 %)
Distanz: Mosenberg Bundesland Steiermark (AT) ca. 14 km -
Liegenschaft EZ 3 - Zwangsversteigerung
Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Föld 2154.00 m²
€ 626 0008403 Langaberg
/AusztriaRelevancia:(71.1 %)
Distanz: Mosenberg Bundesland Steiermark (AT) ca. 17 km -
Wohnung top Nr. 7 - Zwangsversteigerung
Lapos Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 57.91 m²
€ 167 0008410 Wildon
/AusztriaRelevancia:(73.3 %)
Distanz: Mosenberg Bundesland Steiermark (AT) ca. 16 km -
Wohnung top Nr. 7 / KFZ-AP 7 - Zwangsversteigerung
Lapos Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 57.91 m²
€ 167 0008410 Wildon
/AusztriaRelevancia:(73.3 %)
Distanz: Mosenberg Bundesland Steiermark (AT) ca. 16 km -
Wohnhaus - Zwangsversteigerung
Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Föld 5225.00 m²
€ 150 0008472 Strass im Zillertal
/AusztriaRelevancia:(51.1 %)
Distanz: Poljska ulica Upravna enota Maribor (SI) ca. 34 km -
Preisreduktion! RUHIGER WOHNHIT IN IDYLLISCHER LAGE
Lapos Eladó
Lakótér 54.00 m²
2 Szoba
€ 90 0008435 Wagna
/AusztriaRelevancia:(79.9 %)
Distanz: Oberschwarza Bundesland Steiermark (AT) ca. 11 km -
Wohnung W6 - Zwangsversteigerung
Lapos Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 88.15 m²
€ 222,5008072 Mellach
/Ausztria -
Einfamilienhaus - Zwangsversteigerung
Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Föld 4177.00 m²
€ 337 0008345 Kronnerberg
/AusztriaRelevancia:(84.4 %)
Distanz: Hürth Bundesland Steiermark (AT) ca. 8 km
10x Élő Vorort. Eladó és kiadó ingatlanok, házak, lakások és telkek , Lebring Eladó és kiadó ingatlanok, házak, lakások és telkek Vorort. Az aktuális legjobb házak, lakások, kereskedelmi ingatlanok és telkek Vorort a reedb.com oldalon találhatók.a Élő a oldalon. Vorort kiadó vagy megvásárolni keres? A reedb.com oldalon nagy választékban találsz Élő a oldalon. Vorort típusú ingatlanokat bérlés vagy vásárlás céljából. Szeretné bérelni vagy eladni a Élő a oldalon. Vorort? A a Élő a oldalon. Vorort közvetlenül a reedb.com-on kínálhatja bérbeadásra vagy megvételre.