υπνοδωμάτιο-
34x Κατοικώ στο Neuenhagen bei Berlin
Κατοικώ στο Neuenhagen bei Berlin. Στο reedb.com θα βρείτε μια μεγάλη ποικιλία από Κατοικώ στη στο Neuenhagen bei Berlin για ενοικίαση ή αγορά.
-
Petershagen-Eggersdorf: Σπίτι Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
Σπίτι Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
Ζώντας χώρο 87.00 τ.μ
ιδιοκτησία 1118.00 τ.μ
€ 411,00015370 Petershagen-Eggersdorf
/ΓερμανίαΣυνάφεια:(67.8 %) -
Schöneiche: Σπίτι Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
Σπίτι Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
ιδιοκτησία 754.00 τ.μ
€ 296 00015566 Schöneiche
/ΓερμανίαΣυνάφεια:(77.8 %)
Distanz: Altlandsberg Brandenburg (DE) ca. 13 km -
PRIVATER GARTEN | MODERNER WOHNKOMFORT
Διαμερίσματα Προς ενοικίαση
Ζώντας χώρο 57.00 τ.μ
2 δωμάτιο
€ 1 331,0012683 Βερολίνο
/ΓερμανίαΣυνάφεια:(92.3 %)Επιτροπή-freeΚήπος -
Berlin: Σπίτι Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
Σπίτι Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
Ζώντας χώρο 121.00 τ.μ
ιδιοκτησία 743.00 τ.μ
€ 268 00012589 Berlin
/Γερμανία -
Einfamilienhaus in 12623 Berlin, Mirower Str.
Σπίτι Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
Ζώντας χώρο 118.00 τ.μ
ιδιοκτησία 1096.00 τ.μ
€ 530 00012623 Βερολίνο
/Γερμανία -
FAMILIENIDYLL IM GRÜNEN AM STADTRAND VON BERLIN
Σπίτι Προς πώληση
Ζώντας χώρο 128.00 τ.μ
ιδιοκτησία 448.00 τ.μ
4 δωμάτιο
€ 649 00016356 Ahrensfelde
/ΓερμανίαΣυνάφεια:(92.6 %)Κήπος -
ZWEI HÄUSER ZUM PREIS VON EINEM - IM GRÜNEN
Σπίτι Προς πώληση
Ζώντας χώρο 208.00 τ.μ
ιδιοκτησία 820.00 τ.μ
7 δωμάτιο
€ 879 00016356 Ahrensfelde
/ΓερμανίαΣυνάφεια:(92.6 %)Κήπος -
Zweifamilienhaus in 15562 Rüdersdorf, Am Wieseneck
Σπίτι Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
Ζώντας χώρο 325.00 τ.μ
ιδιοκτησία 6416.00 τ.μ
€ 790 00015562 Rüdersdorf bei Berlin
/Γερμανία -
Rüdersdorf bei Berlin: Σπίτι Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
Σπίτι Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
ιδιοκτησία 5767.00 τ.μ
€ 855 00015562 Rüdersdorf bei Berlin
/ΓερμανίαΣυνάφεια:(60 %)
Distanz: Werneuchen Brandenburg (de) ca. 26 km -
Berlin: Σπίτι Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
Σπίτι Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
Ζώντας χώρο 322.00 τ.μ
ιδιοκτησία 1843.00 τ.μ
€ 1 100 00012555 Berlin
/Γερμανία
34x Ζωή Neuenhagen bei Berlin. Ακίνητα, σπίτια, διαμερίσματα και οικόπεδα , Petershagen-Eggersdorf για αγορά και ενοικίαση Ακίνητα, σπίτια, διαμερίσματα και οικόπεδα Neuenhagen bei Berlin για αγορά και ενοικίαση. Τα κορυφαία τρέχοντα σπίτια, διαμερίσματα, εμπορικά ακίνητα και οικόπεδα Neuenhagen bei Berlin μπορούν να βρεθούν στο reedb.com.Ψάχνετε για στη Κατοικώ στο Neuenhagen bei Berlin για ενοικίαση ή αγορά; Στο reedb.com θα βρείτε μια μεγάλη ποικιλία από Κατοικώ στη στο Neuenhagen bei Berlin για ενοικίαση ή αγορά. Θα θέλατε να νοικιάσετε ή να πουλήσετε την Κατοικώ σας στη στο Neuenhagen bei Berlin; Μπορείτε να προσφέρετε την Κατοικώ σας στη στο Neuenhagen bei Berlin για ενοικίαση ή αγορά απευθείας στο reedb.com.